Domů > Novinky > Obsah

Zavedení výrobní techniky domácích pivních zařízení

- Jan 05, 2018 -

Domácí pivovarské vybavení se používá hlavně k pivu piva, které se často objevuje v hospodě, hotelu, barbecue restauraci, malé a střední továrně na pivo. Jedná se o druh nejznámějších zařízení na výrobu piva. Pak společnost pro výrobu pivovarských zařízení přednese úvod o výhodách a technice výroby piva.

1.png

Pivo se skládá z cukru, bílkovin, více než 10 druhů vitamínů a 17 druhů aminokyselin, které jsou nezbytné pro člověka. Je to výživný "kapalný chléb". Jedno litrové pivo je stejné jako 6 vajec a půl litru mléka. Pivo obsahuje velké množství užitečných částí lidského těla. Takže výhody piva jsou rozděleny do několika bodů:

 1. Chlazení a uhasení žízeň. Domácí pivo může stimulovat vylučování slin, aby se uhasilo. Kromě toho má pivo vysoký obsah vody (více než 90%). Šálek piva dělá vše živé.

 2. Osvěžte svou mysl.Ko2 a organická kyselina v domácích pivách mají funkci, která uvolňuje svaly a uklidňuje vaše emoce.

 3. Pomáhá trávení. Hlavní surovinou domácího piva je sotva alkohol, chmel a polyfenol. Je schopen podpořit sekreci žaludeční šťávy a zlepšit trávení a absorpční schopnosti.

 4. Výhody metabolismu. Pivo obsahuje nízký obsah sodíku, alkoholu a nukleové kyseliny. Mohou zvýšit zásoby krve do mozku, rozšířit tepnu a urychlit metabolismus.

 5. Vyvarujte se nemoci. Podle Oaklandu je zkušenost lékařského střediska Kaiser Permanter v západním Los Angeles: lidé, kteří pijí správně, mají menší šanci na srdeční onemocnění a rakovinu než ti, kteří nikdy příliš nepijí nebo pijí. A správné pití se vyhýbá vysokému krevnímu tlaku a dalším onemocněním.

  Hlavní principy domácích pivních zařízení jsou sacharifikace, filtrace, fermentace, sterilizace.

  4.jpg

  Jedná se o techniku ​​domácích pivních zařízení a výhody pití piva. Doufám, že můj úvod vám může pomoci. S pivem jsme věřili, že výroba piva má velmi jasnou a potenciální budoucnost.

Související zprávy

Související produkty

 • Fermentační nádrž na prodej
 • 7BBL Brewing Systems
 • Systém minipivovarů
 • 15BBL Komerční pivovarské zařízení
 • Restaurace Brew Pub
 • 1000L Zařízení na výrobu minipivovarů na pivo