Domů > Novinky > Obsah

Výhody domácího piva

- Jan 10, 2018 -

Vařené vybavení piva v našem životě je častější, ale také použití více. A výhody vařeného piva víte? Vařené vybavení piva vám umožňuje mít dobré životní prostředí, léto, pití piva, přírodu, abyste pochopili výhody pití piva.

1.Zdržujte zdraví srdce. Četné studie ukazují, že mírná konzumace alkoholu může snížit riziko onemocnění srdce, což je vraha číslo jedna ve Spojených státech. Ve studii z roku 2006 vědci z Beth Israel Deaconess Medical Center a Harvard School of Public Health zjistili, že mezi pijákovi byli skromní pijáci 40-60% méně pravděpodobní, že by měli srdeční záchvaty než stoaker.

1.jpg

2.Protect blood vessels.Hypertension postihuje přibližně 650,000 Američanů. Ale v roce 2007 výzkumníci na Harvardské škole veřejného zdraví ve Spojených státech zjistili, že riziko smrtelných a nefatálních srdečních záchvatů bylo sníženo u mužů, kteří užívali vysoké dávky piva vysokého krevního tlaku. Mírné pivo piva také pomáhá předcházet trombóze a zabraňuje ischemické mrtvici.

3. Snížení rizika vzniku cukrovky. Studie prokázaly, že u diabetiků mírná konzumace alkoholu může také snížit riziko onemocnění koronárních onemocnění srdce, mírné návyky na pití alkoholu mohou pomoci chránit diabetiky typu 2 z rozvojových zemí, možná proto, že konzumace alkoholu zvyšuje citlivost na inzulín nebo Protizánětlivý účinek.

4.Diuretický účinek. Japonská vojenská studie zjistila, že diuretický účinek piva kromě úlohy samotného alkoholu, hlavně s pevné fermentačními látkami obsaženými v induktoru nukleové kyseliny. Diuretický účinek varného piva může být použit k léčbě onemocnění, jako je zčervenání moči. Protože pivo, nízké hladiny sodíku, alkoholu, nukleových kyselin mohou zvýšit dodávání krve do mozku, dilatovat koronární tepnu a pomocí krve stimulovat ledviny k urychlení metabolické aktivity těla.

5.Zlepšit kognitivní schopnosti. Je pivo dobré pro mozek? Výzkum ukazuje, že odpověď je ano. Publikace publikované v časopise American Heart Association v roce 2006 ukazují, že umírněná konzumace alkoholu může dát ženám lepší poznání. Shodou okolností studie z roku 2003 v časopise Journal of the American Medical Association zjistila, že starší lidé starší 65 let pijí týdenně 1 až 6 šálků alkoholických nápojů, v porovnání s alkoholem, alkoholem a alkoholem je riziko Alzheimerovy choroby nižší.

6.Vysoké kosti. Výzkum ukazuje, že pivo může hrát roli při prevenci ztráty kostní hmoty a při rekonstrukci kostní hmoty u mužů, ale u žen po menopauze není prospěšné. Studie zjistila, že pivo je jedním z hlavních zdrojů lidského křemíku, může podpořit růst kostí a zvýšit hustotu kostí. Nadměrné pití však může vést k významnému zvýšení šancí kostí.

2.jpg

7.Zvyšte stres a udržujte zdravou vitalitu. Z přehledu 50 studií vyplývá, že mezi pomalou konzumací alkoholu a celkovou úmrtností existuje inverzní vztah s každodenním rizikem úmrtí 1-2 piv, což se pravděpodobně projeví díky úloze piva při prevenci koronárních onemocnění srdce a mozkové mrtvice. Úloha alkoholu v pivu a úloha sedativních složek je šokující a relaxační, pomáhá zmírnit stres a je dobré pro vaše zdraví.

8. Anti-Aging. Moderní lékařský výzkum ukazuje, že akumulace metabolitů v těle, superoxidových a kyslíkových volných radikálů může vyvolat kardiovaskulární onemocnění, rakovinu a zrychlené stárnutí u lidí. Lidé by měli užívat více antioxidantů z jídla, aby snížili otravu lidí těmito kyslíkovými volnými radikály. Existuje celá řada antioxidantů v pivu, jako jsou polyfenolové flavonoidy ze surového sladu a chmele, snížené ketony a melanoidy vzniklé během vaření a glutathion vylučovaný kvasinkami. Snížení akumulace volných radikálů kyslíku je redukčních charakteristik. Zejména fenolové kyseliny v polyfenoly, kyselina vanilová a kyselina ferulová mohou být pro lidské tělo přínosné, aby se zabránilo oxidaci lipidů s nízkou hustotou, aby se zabránilo výskytu kardiovaskulárních onemocnění. Přestože je kyselina ferulová v pivu desetkrát nižší než obsah v rajčatech, míra absorpce kyseliny ferulové v pivu je 12krát vyšší než v případě piva. Samozřejmě, že většina pivních reduktantů se nachází v čerstvých pivech a jsou také účinnými přísadami, které pomáhají při pojištění piva. Účinky těchto redukčních činidel se snižují, protože pivo je skladováno delší dobu.

9.Eliminujte svalové bolesti a fyzickou únavu. Barbari učinil toto doporučení na čtvrté mezinárodní konferenci o fyziologické výchově ve Španělsku ve zprávě nazvané "Role piva při získávání metabolismu". Barney poukázal na to, že složení piva má antioxidační účinky a studie ukázaly, že příčinou bolesti svalů je důsledkem cvičení svalových vláken důležitá oxidační aktivita, pivo může zmírnit tento proces. Zdůraznil také, že svalová únava může být také způsobena oxidací, to samé může být odstraněno pivem.

10.Kancer Prevention. Dr. Fred-Steven, výzkumný pracovník Dr. Oregon State University, objevil látku v pivu, která může zabránit rakovině. Nejen, že tato látka, známá jako xanthohumol, dává pivu vůni, je také myšlenka mít účinek prevence rakoviny prsu, tlustého střeva, dělohy a prostaty. Ale v současné době není jasné, kolik piva pít k dosažení účelu prevence rakoviny.

3.jpg

Díky výše uvedeným znalostem znáte výhody vařeného piva. Domácí zařízení na vaření potřebuje najít stroj Ruijia. Zařízení piva včetně velkého, středního a malého mikropivovního zařízení, vybavení pivních zařízení, hotelových pivních zařízení, barového a učebního laboratoře pivního zařízení a příslušenství pivních zařízení, periferních zařízení, řídicí techniky, zásobování pivovary a pomocných surovin, trénink podnikání.Beer vybavení objednávání horké linky:

150-5314-6888


Související zprávy

Související produkty

  • 100L domácí pivovarský stroj
  • Pivovar na pivo
  • 1000 l kompletní pivovarský závod
  • Nádrže na minipivovar
  • 300L kompletní varný systém
  • Domácí pečivo pivo zařízení